› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Oddział pediatryczny po remoncie. Zobacz zdjęcia

› bieżące ponad rok temu    19.09.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Konrad Kosacz

Po prawie 10 latach oddział pediatryczny Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu doczekał się remontu. Teraz zmienił się cały wystrój – od podłóg, po ściany a nawet drzwi do sal chorych. Ale to jeszcze nie wszystkie zmiany.

To tu właśnie chore dzieci, mali pacjenci wracają do zdrowia. Pod profesjonalną opieką lekarzy i zespołu pielęgniarskiego. Jednak nie tylko leki i specjalistyczna pomoc są potrzebne w prawidłowym leczeniu. Także kolorowy, wesoły wystrój wpływa na postęp w powrocie do zdrowia.

13 września br. zakończył się, trwający dwa miesiące, remont oddziału pediatrycznego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym. Wymieniono posadzi, pomalowano ściany w salach chorych. Zmianę przeszła także oddziałowa świetlica.

Nic dziwnego, oddział czekał na taki remont prawie 10 lat. Wkrótce jeszcze na ścianach w salach pojawią się bajecznie kolorowe fototapety. Obecnie wybierane są odpowiednie wzory. Na pediatrii znajduje się 30 łóżek. W ciągu roku leczonych jest prawie 1400 dzieci w wieku od 2 do 18 lat.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.