24 godziny z życia Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. Zobacz film

› bieżące ponad rok temu    6.09.2013
Marcin Pszczółkowski
 fot. Konrad Kosacz

Z okazji jubileuszu 25-lecia Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego redakcja elblag.net oraz Agencja Reklamowa Idealmedia przygotowały specjalny film, który obrazuje 24 godziny z życia szpitala. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu to największa tego typu placówka ochrony zdrowia w naszym regionie. W zakładzie tym pracuje 1500 osób. Wykonuje się tu 14 tysięcy zabiegów rocznie. Ponad 299 lekarzy oraz 589 pielęgniarek i położnych, codziennie dba o dobro pacjentów. I tak od 25 lat. Jak wygląda dzień pracy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego?

Właściwie nigdy się nie kończy. Kiedy elblążanie zasypiają, w naszym szpitalu nadal trwa wytężona praca – dla ratowania zdrowia i życia pacjentów. I wszystko funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku.

Zresztą zobaczcie Państwo sami